WCL3225-220-R
WCL3225-220-R Eaton - Electronics Division
eaton-wcl3225-wire-wound-chip-inductor.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 22UH 200MA 2.4 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.138" L x 0.114" W (3.50mm x 2.90mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 2.4Ohm Max
Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 20MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.089" (2.25mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 200 mA
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WCL3225-220-R Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 22UH 200MA 2.4 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.138" L x 0.114" W (3.50mm x 2.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 2.4Ohm Max, Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 20MHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.089" (2.25mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 200 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WCL3225-220-R WCL3225-220-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-wcl3225-wire-wound-chip-inductor.pdf Description: FIXED IND 22UH 200MA 2.4 OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz
Material - Core: Ceramic
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 200 mA