Produkte > COILTRONICS / EATON > WCLA1005V1-3R6-R
WCLA1005V1-3R6-R
WCLA1005V1-3R6-R Coiltronics / Eaton
eaton_wcla1005v1_automotive_wire_wound_chip_induct-2066707.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
RF Inductors - SMD WCLA Auto Chip IND 1005 3.6nH 2 Pads
auf Bestellung 900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WCLA1005V1-3R6-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 3.6NH 840MA 66MOHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.047" L x 0.026" W (1.19mm x 0.66mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 66mOhm Max, Q @ Freq: 20 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 6GHz, Ratings: AEC-Q200, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, Inductance: 3.6 nH, Current Rating (Amps): 840 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WCLA1005V1-3R6-R WCLA1005V1-3R6-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-wcla1005v1-automotive-wire-wound-chip-inductor-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 3.6NH 840MA 66MOHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.047" L x 0.026" W (1.19mm x 0.66mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 66mOhm Max
Q @ Freq: 20 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 6GHz
Ratings: AEC-Q200
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.6 nH
Current Rating (Amps): 840 mA
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 34
WCLA1005V1-3R6-R WCLA1005V1-3R6-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-wcla1005v1-automotive-wire-wound-chip-inductor-data-sheet.pdf RF Inductors - SMD WCLA Auto Chip IND 1005 3.6nH 2 Pads
auf Bestellung 4980 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Wirewound
Q @ Freq: 20 @ 250MHz
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 0402
Part Status: Active
Inductance: 3.6 nH
Current Rating (Amps): 840 mA