WCLA1608V1-3R3-R
WCLA1608V1-3R3-R Eaton - Electronics Division
eaton-wcla1608v1-automotive-wire-wound-chip-inductor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 3.3NH 700MA 75MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.070" L x 0.043" W (1.78mm x 1.10mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 75mOhm Max
Q @ Freq: 20 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 5.9GHz
Ratings: AEC-Q200
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Inductance: 3.3 nH
Current Rating (Amps): 700 mA
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WCLA1608V1-3R3-R Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 3.3NH 700MA 75MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.070" L x 0.043" W (1.78mm x 1.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 75mOhm Max, Q @ Freq: 20 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 5.9GHz, Ratings: AEC-Q200, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Inductance: 3.3 nH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WCLA1608V1-3R3-R WCLA1608V1-3R3-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-wcla1608v1-automotive-wire-wound-chip-inductor-data-sheet.pdf RF Inductors - SMD 3.3 NH 10% AEC-Q200
auf Bestellung 4850 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
WCLA1608V1-3R3-R WCLA1608V1-3R3-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-wcla1608v1-automotive-wire-wound-chip-inductor-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 3.3NH 700MA 75MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Type: Wirewound
Q @ Freq: 20 @ 250MHz
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 0603
Inductance: 3.3 nH
Current Rating (Amps): 700 mA
Mindestbestellmenge: 50
WCLA1608V1-3R3-R WCLA1608V1-3R3-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_wcla1608v1_automotive_wire_wound_chip_induct-2066719.pdf RF Inductors - SMD 3.3 NH 10% AEC-Q200