Produkte > BUSSMANN / EATON > WCLA2012V1-121-R
WCLA2012V1-121-R
WCLA2012V1-121-R Bussmann / Eaton
eaton_wcla2012v1_automotive_wire_wound_chip_induct-1804312.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
RF Inductors - SMD WCLA Auto Chip IND 2012 120nH 2 Pads
auf Bestellung 590 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WCLA2012V1-121-R Bussmann / Eaton
Description: FIXED IND 120NH 400MA 510MOHM SM, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 510mOhm Max, Q @ Freq: 45 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 1.1GHz, Ratings: AEC-Q200, Inductance Frequency - Test: 150 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm), Inductance: 120 nH, Current Rating (Amps): 400 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WCLA2012V1-121-R WCLA2012V1-121-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_wcla2012v1_automotive_wire_wound_chip_induct-1804312.pdf RF Inductors - SMD WCLA Auto Chip IND 2012 120nH 2 Pads
auf Bestellung 590 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
WCLA2012V1-121-R WCLA2012V1-121-R Hersteller : Eaton Electronics eaton_wcla2012v1_automotive_wire_wound_chip_induct-1804312.pdf RF Inductors - SMD WCLA Auto Chip IND 2012 120nH 2 Pads
WCLA2012V1-121-R WCLA2012V1-121-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-wcla2012v1-automotive-wire-wound-chip-inductor-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 120NH 400MA 510MOHM SM
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 510mOhm Max
Q @ Freq: 45 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 1.1GHz
Ratings: AEC-Q200
Inductance Frequency - Test: 150 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm)
Inductance: 120 nH
Current Rating (Amps): 400 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Wirewound
Q @ Freq: 45 @ 250MHz
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 0805
Inductance: 120 nH
Current Rating (Amps): 400 mA