Produkte > BUSSMANN / EATON > WCLA2012V1-2R2-R
WCLA2012V1-2R2-R
WCLA2012V1-2R2-R Bussmann / Eaton
eaton_wcla2012v1_automotive_wire_wound_chip_induct-1804312.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
RF Inductors - SMD WCLA Auto Chip IND 2012 2.2nH 2 Pads
auf Bestellung 699 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WCLA2012V1-2R2-R Bussmann / Eaton
Description: FIXED IND 2.2NH 800MA 30MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 30mOhm Max, Q @ Freq: 50 @ 1.5GHz, Frequency - Self Resonant: 8.5GHz, Ratings: AEC-Q200, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 nH, Current Rating (Amps): 800 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WCLA2012V1-2R2-R WCLA2012V1-2R2-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_wcla2012v1_automotive_wire_wound_chip_induct-1804312.pdf RF Inductors - SMD WCLA Auto Chip IND 2012 2.2nH 2 Pads
auf Bestellung 699 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
WCLA2012V1-2R2-R WCLA2012V1-2R2-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-wcla2012v1-automotive-wire-wound-chip-inductor-data-sheet.pdf RF Inductors - SMD WCLA Auto Chip IND 2012 2.2nH 2 Pads
auf Bestellung 689 Stücke:
WCLA2012V1-2R2-R WCLA2012V1-2R2-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-wcla2012v1-automotive-wire-wound-chip-inductor-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 2.2NH 800MA 30MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 30mOhm Max
Q @ Freq: 50 @ 1.5GHz
Frequency - Self Resonant: 8.5GHz
Ratings: AEC-Q200
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 nH
Current Rating (Amps): 800 mA
auf Bestellung 640 Stücke:
Mindestbestellmenge: 29
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Wirewound
Q @ Freq: 50 @ 1.5GHz
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Inductance: 2.2 nH
Current Rating (Amps): 800 mA