Produkte > EATON ELECTRONICS > WCLA2012V1-4R7-R
WCLA2012V1-4R7-R
WCLA2012V1-4R7-R Eaton Electronics
eaton_wcla2012v1_automotive_wire_wound_chip_induct-1804312.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
RF Inductors - SMD WCLA Auto Chip IND 2012 4.7nH 2 Pads
auf Bestellung 2880 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WCLA2012V1-4R7-R Eaton Electronics
Description: FIXED IND 4.7NH 600MA 50MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 50mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 1GHz, Frequency - Self Resonant: 6GHz, Ratings: AEC-Q200, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm), Inductance: 4.7 nH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WCLA2012V1-4R7-R WCLA2012V1-4R7-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_wcla2012v1_automotive_wire_wound_chip_induct-1804312.pdf RF Inductors - SMD WCLA Auto Chip IND 2012 4.7nH 2 Pads
auf Bestellung 2980 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
WCLA2012V1-4R7-R WCLA2012V1-4R7-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-wcla2012v1-automotive-wire-wound-chip-inductor-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 4.7NH 600MA 50MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 1GHz
Frequency - Self Resonant: 6GHz
Ratings: AEC-Q200
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm)
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 600 mA
auf Bestellung 558 Stücke:
Mindestbestellmenge: 35
WCLA2012V1-4R7-R WCLA2012V1-4R7-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_wcla2012v1_automotive_wire_wound_chip_induct-1804312.pdf RF Inductors - SMD WCLA Auto Chip IND 2012 4.7nH 2 Pads
Mindestbestellmenge: 6
WCLA2012V1-4R7-R WCLA2012V1-4R7-R Hersteller : Eaton cla2012v1-automotive-wire-wound-chip-inductor-data-sheet.pdf Inductor RF Chip Wirewound 0.0047uH 10% 250MHz 40Q-Factor 0.6A 0.05Ohm DCR 0805 Automotive AEC-Q200 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Type: Wirewound
Q @ Freq: 40 @ 1GHz
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 0805
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 600 mA