Produkte > EATON ELECTRONICS > WCLA2012V1-561-R
WCLA2012V1-561-R
WCLA2012V1-561-R Eaton Electronics
eaton-wcla2012v1-automotive-wire-wound-chip-inductor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
RF Inductors - SMD WCLA Auto Chip IND 2012 560nH 2 Pads
auf Bestellung 2560 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WCLA2012V1-561-R Eaton Electronics
Description: FIXED IND 560NH 230MA 1.9OHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.9Ohm Max, Q @ Freq: 23 @ 50MHz, Frequency - Self Resonant: 340MHz, Ratings: AEC-Q200, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm), Part Status: Active, Inductance: 560 nH, Current Rating (Amps): 230 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WCLA2012V1-561-R WCLA2012V1-561-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-wcla2012v1-automotive-wire-wound-chip-inductor-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 560NH 230MA 1.9OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.9Ohm Max
Q @ Freq: 23 @ 50MHz
Frequency - Self Resonant: 340MHz
Ratings: AEC-Q200
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm)
Part Status: Active
Inductance: 560 nH
Current Rating (Amps): 230 mA
auf Bestellung 604 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 46
WCLA2012V1-561-R WCLA2012V1-561-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_wcla2012v1_automotive_wire_wound_chip_induct-1804312.pdf RF Inductors - SMD WCLA Auto Chip IND 2012 560nH 2 Pads
auf Bestellung 2560 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
WCLA2012V1-561-R WCLA2012V1-561-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_wcla2012v1_automotive_wire_wound_chip_induct-1804312.pdf RF Inductors - SMD WCLA Auto Chip IND 2012 560nH 2 Pads
Mindestbestellmenge: 6
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Wirewound
Q @ Freq: 23 @ 50MHz
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Inductance: 560 nH
Current Rating (Amps): 230 mA