WCP2400MMCX4
WCP2400MMCX4 TE Connectivity Laird
WCP2400-MMCX4.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ WHIP STR CAB
Features: Cable - 102mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Applications: Bluetooth, Wi-Fi
Gain: 2.5dBi
Termination: MMCX
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 2.756" (70.00mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
RF Family/Standard: Bluetooth, WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 10 W
auf Bestellung 777 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WCP2400MMCX4 TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ WHIP STR CAB, Features: Cable - 102mm, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Applications: Bluetooth, Wi-Fi, Gain: 2.5dBi, Termination: MMCX, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 2.756" (70.00mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, RF Family/Standard: Bluetooth, WiFi, Part Status: Active, Power - Max: 10 W.
Weitere Produktangebote WCP2400MMCX4
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WCP2400MMCX4 Hersteller : Laird ANT-DS-DIPOLE-WCP_0409-1386900.pdf Antennas DIPOL,WCP,4IN,MMCXP, 2400MHz,1.5 dBi