Produkte > AMEC THERMASOL > WG-40S20020005
WG-40S20020005
WG-40S20020005 AMEC Thermasol
WG-40S.pdf
Hersteller: AMEC Thermasol
Description: Therm pad 200x200x0.5mm 4.0W/mk
Packaging: Bulk
Color: Gray
Material: Silicone Rubber
Shape: Square
Thickness: 0.020" (0.50mm)
Type: Pad, Sheet
Thermal Resistivity: 0.40°C/W
Usage: Thermally Conductive
Outline: 200.00mm x 200.00mm
Thermal Conductivity: 4.0W/m-K
Adhesive: None
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WG-40S20020005 AMEC Thermasol
Description: Therm pad 200x200x0.5mm 4.0W/mk, Packaging: Bulk, Color: Gray, Material: Silicone Rubber, Shape: Square, Thickness: 0.020" (0.50mm), Type: Pad, Sheet, Thermal Resistivity: 0.40°C/W, Usage: Thermally Conductive, Outline: 200.00mm x 200.00mm, Thermal Conductivity: 4.0W/m-K, Adhesive: None.