WH20-02-100
WH20-02-100 NTE Electronics, Inc.
pgurl_wh_series.phpa6.phpa6.pdf
Hersteller: NTE Electronics, Inc.
Hook-up Wire 20AWG 30.48m Tinned Copper 300V 6A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WH20-02-100 NTE Electronics, Inc.
Description: HOOK-UP 20AWG 300V RED 100', Packaging: Spool, Voltage: 300V, Length: 100.0' (30.5m), Wire Gauge: 20 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Operating Temperature: 90°C, Cable Type: Hook-Up, Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Red, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote WH20-02-100
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WH20-02-100 WH20-02-100 Hersteller : NTE Electronics, Inc WH_Series.php?a=6 Description: HOOK-UP 20AWG 300V RED 100'
Packaging: Spool
Voltage: 300V
Length: 100.0' (30.5m)
Wire Gauge: 20 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Operating Temperature: 90°C