Produkte > MUELLER ELECTRIC > WI-M-10-25-4
WI-M-10-25-4
WI-M-10-25-4 MUELLER ELECTRIC
DS-WI-M-10.pdf
Hersteller: MUELLER ELECTRIC
Category: Silicone Cables - Single Core
Description: Wire; stranded; Cu; silicone; yellow; 150°C; 600V; 7.5m; 10AWG; 25ft
Wire insulation material: silicone
Insulation colour: yellow
Operating temperature: 150°C
Rated voltage: 0.6kV
Package contents: 7.5m
Cable external diameter: 5mm
Package contents - ft: 25ft
Cable structure: 1x10AWG
auf Bestellung 4 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details WI-M-10-25-4 MUELLER ELECTRIC
Category: Silicone Cables - Single Core, Description: Wire; stranded; Cu; silicone; yellow; 150°C; 600V; 7.5m; 10AWG; 25ft, Type of wire: test lead cable, Core structure: stranded, Kind of core: Cu; tinned, Number of cores: 1, Wire insulation material: silicone, Insulation colour: yellow, Operating temperature: 150°C, Rated voltage: 0.6kV, Package contents: 7.5m, Cable external diameter: 5mm, Core diameter: 10AWG, Cable features: elastic, Package contents - ft: 25ft, Cable structure: 1x10AWG.
Weitere Produktangebote WI-M-10-25-4
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WI-M-10-25-4 WI-M-10-25-4 Hersteller : Mueller Electric Co DS-WI-M-10-@.pdf Description: TEST LEAD 10AWG 600V YELLOW 25'