Produkte > MUELLER ELECTRIC > WI-M-10-25-5
WI-M-10-25-5
WI-M-10-25-5 Mueller Electric
DS_WI_M_10__40-1662007.pdf
Hersteller: Mueller Electric
Hook-up Wire COOLFLEX45 WIRE 10AWG 25FT. GREEN
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details WI-M-10-25-5 Mueller Electric
Category: Silicone Cables - Single Core, Description: Wire; stranded; Cu; silicone; green; 150°C; 600V; 7.5m; 10AWG; 25ft, Type of wire: test lead cable, Core structure: stranded, Kind of core: Cu; tinned, Number of cores: 1, Wire insulation material: silicone, Insulation colour: green, Operating temperature: 150°C, Rated voltage: 0.6kV, Package contents: 7.5m, Cable external diameter: 5mm, Core diameter: 10AWG, Cable features: elastic, Package contents - ft: 25ft, Cable structure: 1x10AWG.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Description: Wire; stranded; Cu; silicone; green; 150°C; 600V; 7.5m; 10AWG; 25ft
Wire insulation material: silicone
Insulation colour: green
Operating temperature: 150°C
Rated voltage: 0.6kV
Package contents: 7.5m
Cable external diameter: 5mm
Package contents - ft: 25ft
Cable structure: 1x10AWG
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
WI-M-10-25-5 WI-M-10-25-5 Hersteller : Mueller Electric Co DS-WI-M-10-@.pdf Description: TEST LEAD 10AWG 600V GREEN 25'