Produkte > MUELLER ELECTRIC > WI-M-10-25-6
WI-M-10-25-6
WI-M-10-25-6 MUELLER ELECTRIC
DS-WI-M-10.pdf
Hersteller: MUELLER ELECTRIC
Category: Silicone Cables - Single Core
Description: Wire; stranded; Cu; silicone; blue; 150°C; 600V; 7.5m; 10AWG; elastic
Wire insulation material: silicone
Insulation colour: blue
Operating temperature: 150°C
Rated voltage: 0.6kV
Package contents: 7.5m
Cable external diameter: 5mm
Package contents - ft: 25ft
Cable structure: 1x10AWG
auf Bestellung 5 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details WI-M-10-25-6 MUELLER ELECTRIC
Category: Silicone Cables - Single Core, Description: Wire; stranded; Cu; silicone; blue; 150°C; 600V; 7.5m; 10AWG; elastic, Type of wire: test lead cable, Core structure: stranded, Kind of core: Cu; tinned, Number of cores: 1, Wire insulation material: silicone, Insulation colour: blue, Operating temperature: 150°C, Rated voltage: 0.6kV, Package contents: 7.5m, Cable external diameter: 5mm, Core diameter: 10AWG, Cable features: elastic, Package contents - ft: 25ft, Cable structure: 1x10AWG.
Weitere Produktangebote WI-M-10-25-6
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WI-M-10-25-6 WI-M-10-25-6 Hersteller : Mueller Electric Co DS-WI-M-10-@.pdf Description: TEST LEAD 10AWG 600V BLUE 25'