Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > WI-M-10-50-0
WI-M-10-50-0
WI-M-10-50-0 Mueller Electric Co
DS-WI-M-10-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD 10AWG 1100V BLACK 50'
Packaging: Bag
Voltage: 1100V
Length: 50.00' (15.24m)
Wire Gauge: 10 AWG
Jacket (Insulation) Material: Silicone
Cable Type: Test Lead
Jacket (Insulation) Diameter: 0.236" (5.99mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Black
Part Status: Active
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details WI-M-10-50-0 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD 10AWG 1100V BLACK 50', Packaging: Bag, Voltage: 1100V, Length: 50.00' (15.24m), Wire Gauge: 10 AWG, Jacket (Insulation) Material: Silicone, Cable Type: Test Lead, Jacket (Insulation) Diameter: 0.236" (5.99mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Black, Part Status: Active.