Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > WI-M-16-10-2
WI-M-16-10-2
WI-M-16-10-2 Mueller Electric Co
DS-WI-M-16-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD 16AWG 1100V RED 10'
Packaging: Bulk
Voltage: 1100V
Length: 10.00' (3.05m)
Wire Gauge: 16 AWG
Jacket (Insulation) Material: Silicone
Conductor Strand: 266/0.0031"
Operating Temperature: 200°C
Cable Type: Test Lead
Jacket (Insulation) Diameter: 0.126" (3.20mm)
Conductor Material: Copper
Jacket Color: Red
Part Status: Active
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WI-M-16-10-2 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD 16AWG 1100V RED 10', Packaging: Bulk, Voltage: 1100V, Length: 10.00' (3.05m), Wire Gauge: 16 AWG, Jacket (Insulation) Material: Silicone, Conductor Strand: 266/0.0031", Operating Temperature: 200°C, Cable Type: Test Lead, Jacket (Insulation) Diameter: 0.126" (3.20mm), Conductor Material: Copper, Jacket Color: Red, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote WI-M-16-10-2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WI-M-16-10-2 WI-M-16-10-2 Hersteller : Mueller Electric DS_WI_M_14__.pdf Test Leads WIRE 16 AWG SILICONE RED 10'