Produkte > MUELLER ELECTRIC > WI-M-16-25-2
WI-M-16-25-2
WI-M-16-25-2 Mueller Electric
DS_WI_M_14__.pdf
Hersteller: Mueller Electric
Test Leads WIRE 16 AWG SILICONE RED 25'
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WI-M-16-25-2 Mueller Electric
Description: TEST LEAD 16AWG 1100V RED 25', Packaging: Bulk, Voltage: 1100V, Length: 25.00' (7.62m), Wire Gauge: 16 AWG, Jacket (Insulation) Material: Silicone, Conductor Strand: 266/0.0031", Operating Temperature: 200°C, Cable Type: Test Lead, Jacket (Insulation) Diameter: 0.126" (3.20mm), Conductor Material: Copper, Jacket Color: Red.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WI-M-16-25-2 WI-M-16-25-2 Hersteller : Mueller Electric Co DS-WI-M-16-@.pdf Description: TEST LEAD 16AWG 1100V RED 25'
Packaging: Bulk
Voltage: 1100V
Length: 25.00' (7.62m)
Wire Gauge: 16 AWG
Jacket (Insulation) Material: Silicone
Conductor Strand: 266/0.0031"
Operating Temperature: 200°C
Cable Type: Test Lead
Jacket (Insulation) Diameter: 0.126" (3.20mm)