Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > WIP201612S-R47MLDG
WIP201612S-R47MLDG
WIP201612S-R47MLDG INPAQ Technology Co., Ltd
WIP201612S%20L%20Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: POWER INDUCTOR 2016 0.47UH 20% D
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 28mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 120MHz
Current - Saturation (Isat): 5A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4.6 A
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WIP201612S-R47MLDG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: POWER INDUCTOR 2016 0.47UH 20% D, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 28mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 120MHz, Current - Saturation (Isat): 5A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 4.6 A.
Weitere Produktangebote WIP201612S-R47MLDG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WIP201612S-R47MLDG WIP201612S-R47MLDG Hersteller : INPAQ Technology Co., Ltd WIP201612S%20L%20Series.pdf Description: POWER INDUCTOR 2016 0.47UH 20% D
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Type: Wirewound
Material - Core: Metal
Supplier Device Package: 0806
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4.6 A