Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > WIP252010S-2R2MLDG
WIP252010S-2R2MLDG
WIP252010S-2R2MLDG INPAQ Technology Co., Ltd
WIP252010S%20L%20Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: FIXED IND 2.2UH 2.1A 110 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 110mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 50MHz
Current - Saturation (Isat): 3A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.1 A
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WIP252010S-2R2MLDG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: FIXED IND 2.2UH 2.1A 110 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 110mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 50MHz, Current - Saturation (Isat): 3A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 2.1 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WIP252010S-2R2MLDG WIP252010S-2R2MLDG Hersteller : INPAQ Technology Co., Ltd WIP252010S%20L%20Series.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 2.1A 110 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Material - Core: Iron Powder
Supplier Device Package: 1008
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.1 A