Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > WIP322512A-1R0MLDG
WIP322512A-1R0MLDG
WIP322512A-1R0MLDG INPAQ Technology Co., Ltd
WIP322512A-1R0ML.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: POWER INDUCTOR 3225 1.0UH 20% DC
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 32mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 4.4 A
auf Bestellung 2760 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 53
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WIP322512A-1R0MLDG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: POWER INDUCTOR 3225 1.0UH 20% DC, Tolerance: ±20%, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 32mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 4.4 A.