Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > WIP322512A-4R7MLDG
WIP322512A-4R7MLDG
WIP322512A-4R7MLDG INPAQ Technology Co., Ltd
WIP322512A-4R7ML.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: POWER INDUCTOR 3225 4.7UH 20% DC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 162mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.8A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WIP322512A-4R7MLDG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: POWER INDUCTOR 3225 4.7UH 20% DC, Tolerance: ±20%, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 162mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.8A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1.4 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WIP322512A-4R7MLDG WIP322512A-4R7MLDG Hersteller : INPAQ Technology Co., Ltd WIP322512A-4R7ML.pdf Description: POWER INDUCTOR 3225 4.7UH 20% DC
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Iron Powder
Supplier Device Package: 1210
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A