Produkte > VISHAY / DRALORIC > WK202070A2200J2200
WK202070A2200J2200
WK202070A2200J2200 Vishay / Draloric
Hersteller: Vishay / Draloric
Metal Oxide Resistors WK2 220R 200 5% A2
auf Bestellung 1247 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WK202070A2200J2200 Vishay / Draloric
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal oxide; THT; 220Ω; 1W; ±5%; 500V; Ø2.5x6.5mm, Type of resistor: metal oxide, Mounting: THT, Resistance: 220Ω, Power: 1W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 500V, Body dimensions: Ø2.5x6.5mm, Operating temperature: -55...200°C, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Quantity in set/package: 2000pcs..
Weitere Produktangebote WK202070A2200J2200
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Produkt ist nicht verfügbar
WK202070A2200J2200 Hersteller : VISHAY 65.pdf Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal oxide; THT; 220Ω; 1W; ±5%; 500V; Ø2.5x6.5mm
Type of resistor: metal oxide
Mounting: THT
Resistance: 220Ω
Power: 1W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 500V
Body dimensions: Ø2.5x6.5mm
Operating temperature: -55...200°C
Temperature coefficient: 200ppm/°C