Produkte > VISHAY > WK202070A4702J2200
WK202070A4702J2200
WK202070A4702J2200 Vishay
wkxwrx.pdf
Hersteller: Vishay
Description: RES 47K OHM 5% 1W AXIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 47 kOhms
auf Bestellung 1985 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 42
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WK202070A4702J2200 Vishay
Description: RES 47K OHM 5% 1W AXIAL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 47 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WK202070A4702J2200 Hersteller : Vishay / Draloric wkxwrx.pdf Metal Oxide Resistors WK2 47K 200 5% A2
auf Bestellung 1602 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
WK202070A4702J2200 WK202070A4702J2200 Hersteller : Vishay wkxwrx.pdf Res Metal Oxide 47K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive AEC-Q200 Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
WK202070A4702J2200 WK202070A4702J2200 Hersteller : Vishay wkxwrx.pdf Description: RES 47K OHM 5% 1W AXIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Composition: Metal Oxide Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 47 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
WK202070A4702J2200 Hersteller : VISHAY 65.pdf Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal oxide; THT; 47kΩ; 1W; ±5%; 500V; Ø2.5x6.5mm
Type of resistor: metal oxide
Mounting: THT
Resistance: 47kΩ
Power: 1W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 500V
Body dimensions: Ø2.5x6.5mm
Operating temperature: -55...200°C