WMF05P22K-F
WMF05P22K-F Cornell Dubilier Knowles
WMF.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 50VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - DC: 50V
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.358" Dia x 0.811" L (9.10mm x 20.60mm)
auf Bestellung 140 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WMF05P22K-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 50VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - DC: 50V, Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.358" Dia x 0.811" L (9.10mm x 20.60mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WMF05P22K-F WMF05P22K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE WMF-3081746.pdf Film Capacitors 50Vdc .22uF
auf Bestellung 1164 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
WMF05P22K-F Hersteller : CORNELL DUBILIER / PARTNER STOCK WMF.pdf Description: CORNELL DUBILIER / PARTNER STOCK - WMF05P22K-F - FILM CAPACITORS 50VDC .22UF