WTB024SV046110R
WTB024SV046110R Amphenol Industrial Operations
WTB024SV046110%20%2810-752001-000T%29.PDF
Hersteller: Amphenol Industrial Operations
Description: WIRE TO BOARD, 2.4MM, SOCKET, VE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Wire Gauge: 12-14 AWG
Terminal Type: Female, Receptacle (Socket)
Termination: Solder
Part Status: Active
auf Bestellung 1200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 600
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WTB024SV046110R Amphenol Industrial Operations
Description: WIRE TO BOARD, 2.4MM, SOCKET, VE, Packaging: Tape & Reel (TR), Wire Gauge: 12-14 AWG, Terminal Type: Female, Receptacle (Socket), Termination: Solder, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WTB024SV046110R WTB024SV046110R Hersteller : Amphenol Industrial Operations WTB024SV046110%20%2810-752001-000T%29.PDF Description: WIRE TO BOARD, 2.4MM, SOCKET, VE
Packaging: Cut Tape (CT)
Wire Gauge: 12-14 AWG
Termination: Solder
Part Status: Active
auf Bestellung 1373 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
WTB024SV046110R WTB024SV046110R Hersteller : Amphenol Industrial RADSOK_PowerBlok_WTB-1929579.pdf Headers & Wire Housings Wire to board, 2.4mm, Socket, Vertical Mating, 4.6mm Height Over Board, Pin Length = 1.10mm, 35amp, solder type PCB, Reel Pack