WTB036SV061250R
WTB036SV061250R Amphenol Industrial Operations
WTB036SV061250 (10-729923-000T).PDF
Hersteller: Amphenol Industrial Operations
Description: WIRE TO BOARD, 3.6MM, SOCKET, VE
Packaging: Cut Tape (CT)
Wire Gauge: 6-8 AWG
Terminal Type: Female, Receptacle (Socket)
Termination: Solder
Part Status: Active
auf Bestellung 187 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WTB036SV061250R Amphenol Industrial Operations
Description: WIRE TO BOARD, 3.6MM, SOCKET, VE, Packaging: Tape & Reel (TR), Wire Gauge: 6-8 AWG, Terminal Type: Female, Receptacle (Socket), Termination: Solder, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote WTB036SV061250R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WTB036SV061250R WTB036SV061250R Hersteller : Amphenol Industrial Operations WTB036SV061250 (10-729923-000T).PDF Description: WIRE TO BOARD, 3.6MM, SOCKET, VE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Wire Gauge: 6-8 AWG
Termination: Solder
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
WTB036SV061250R WTB036SV061250R Hersteller : Amphenol Industrial RADSOK_PowerBlok_WTB-1929579.pdf Headers & Wire Housings Wire to board, 3.6mm, Socket, Vertical Mating, 6.1mm Height Over Board, Pin Length = 2.50mm, 70amp, solder type PCB, Reel Pack