WTB036SV087250R
WTB036SV087250R Amphenol Industrial Operations
WTB036SV087250%20%2810-760004-000T%29.PDF
Hersteller: Amphenol Industrial Operations
Description: WIRE TO BOARD, 3.6MM, SOCKET, VE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Color: Black
Wire Gauge: 6-8 AWG
Terminal Type: Female, Receptacle (Socket)
Termination: Solder
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WTB036SV087250R Amphenol Industrial Operations
Description: WIRE TO BOARD, 3.6MM, SOCKET, VE, Packaging: Tape & Reel (TR), Color: Black, Wire Gauge: 6-8 AWG, Terminal Type: Female, Receptacle (Socket), Termination: Solder.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WTB036SV087250R WTB036SV087250R Hersteller : Amphenol Industrial WTB036SV087250%20%2810-760004-000T%29.PDF Power to the Board Wire to board, 3.6mm, Socket, Vertical Mating, 8.7mm Height Over Board, Pin Length = 2.50mm, 70amp, solder type PCB, Reel Pack
auf Bestellung 1200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
WTB036SV087250R WTB036SV087250R Hersteller : Amphenol Industrial Operations WTB036SV087250%20%2810-760004-000T%29.PDF Description: WIRE TO BOARD, 3.6MM, SOCKET, VE