Produkte > AMPHENOL INDUSTRIAL > WTB036SV093250R
WTB036SV093250R
WTB036SV093250R Amphenol Industrial
RADSOK_PowerBlok_WTB-1929579.pdf
Hersteller: Amphenol Industrial
Power to the Board Wire to board, 3.6mm, Socket, Vertical Mating, 9.3mm Height Over Board, Pin Length = 2.50mm, 70amp, solder type PCB, Reel Pack
auf Bestellung 399 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details WTB036SV093250R Amphenol Industrial
Description: WIRE TO BOARD, 3.6MM, SOCKET, VE, Packaging: Tape & Reel (TR), Wire Gauge: 6-8 AWG, Terminal Type: Female, Receptacle (Socket), Termination: Solder.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WTB036SV093250R WTB036SV093250R Hersteller : Amphenol Industrial Operations WTB036SV093250%20%2810-763569-000T%29.PDF Description: WIRE TO BOARD, 3.6MM, SOCKET, VE
Packaging: Cut Tape (CT)
Wire Gauge: 6-8 AWG
Terminal Type: Female, Receptacle (Socket)
Termination: Solder
auf Bestellung 325 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2