Produkte > BEL SIGNAL TRANSFORMER > WTSC-24R0K-A10
WTSC-24R0K-A10
WTSC-24R0K-A10 Bel Signal Transformer
ds_st_wireless_charging_coils_single-3578550.pdf
Hersteller: Bel Signal Transformer
Wireless Charging Coils Snglecoil Crcl Base Wireless Charge Coil
auf Bestellung 47 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WTSC-24R0K-A10 Bel Signal Transformer
Description: SINGLE-COIL WIRELESS CHARGING CO, Tolerance: ±10%, Packaging: Box, Inductance: 24µH, Size / Dimension: 1.97" Dia x 0.16" H (50.0mm x 4.0mm), Current Rating (Amps): 6A, Function: Transmitter, Type: 1 Coil, 2 Layer, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 85mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 10A, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Description: Coil; 24uH; Ioper: 6A; ±10%; Isat: 10A
Type of inductor: coil
Inductance: 24µH
Operating current: 6A
Tolerance: ±10%
Saturation current: 10A
auf Bestellung 2080 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Tolerance: ±10%
Packaging: Box
Inductance: 24µH
Size / Dimension: 1.97" Dia x 0.16" H (50.0mm x 4.0mm)
Current Rating (Amps): 6A
Function: Transmitter
Type: 1 Coil, 2 Layer
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 85mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 10A