Produkte > TTM TECHNOLOGIES, INC. > X4BD20L1-50100G
X4BD20L1-50100G
X4BD20L1-50100G TTM Technologies, Inc.
X4BD20L1-50100G.pdf
Hersteller: TTM Technologies, Inc.
Description: IC 5G BALUN 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 1.2GHz ~ 2.7GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 1:2, 50 / 100Ohm
Insertion Loss (Max): 1.1dB
Return Loss (Min): 14dB
Phase Difference: 180° ±6
Part Status: Active
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details X4BD20L1-50100G TTM Technologies, Inc.
Description: IC 5G BALUN 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 1.2GHz ~ 2.7GHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 1:2, 50 / 100Ohm, Insertion Loss (Max): 1.1dB, Return Loss (Min): 14dB, Phase Difference: 180° ±6, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount