Produkte > TTM TECHNOLOGIES, INC. > X4BD20L1-50200G
X4BD20L1-50200G
X4BD20L1-50200G TTM Technologies, Inc.
X4BD20L1-50200G.pdf
Hersteller: TTM Technologies, Inc.
Description: IC 5G BALUN 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 1.2GHz ~ 2.7GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 1:4, 50 / 200Ohm
Insertion Loss (Max): 1.2dB
Return Loss (Min): 14dB
Phase Difference:
auf Bestellung 3737 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details X4BD20L1-50200G TTM Technologies, Inc.
Description: IC 5G BALUN 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 1.2GHz ~ 2.7GHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 1:4, 50 / 200Ohm, Insertion Loss (Max): 1.2dB, Return Loss (Min): 14dB, Phase Difference: 9°.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 2115 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
X4BD20L1-50200G X4BD20L1-50200G Hersteller : Anaren X4BD20L1_50200G-3364814.pdf Signal Conditioning
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount