Produkte > KYOCERA AVX > X9001248-4GMSMB1000R
X9001248-4GMSMB1000R
X9001248-4GMSMB1000R KYOCERA AVX
AVX-E_X9001248.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: ANTENNA,LTE MAGNETIC 1000
Packaging: Box
Mounting Type: Magnetic
Frequency Range: 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.69GHz
Applications: LTE, LoRa, Sigfox
Gain: -0.5dBi, -0.2dBi, 1.8dBi, 1.9dBi
Termination: SMA Male
Ingress Protection: IP65
Number of Bands: 6
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 4.409" (112.00mm)
Return Loss: -5.2dB, -5.8dB, -6dB
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 700MHz, 800MHz, 900MHz, 1.8GHz, 2.1GHz, 2.6GHz
RF Family/Standard: 802.15.4, Cellular
Part Status: Active
auf Bestellung 3584 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details X9001248-4GMSMB1000R KYOCERA AVX
Description: ANTENNA,LTE MAGNETIC 1000, Packaging: Box, Mounting Type: Magnetic, Frequency Range: 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.69GHz, Applications: LTE, LoRa, Sigfox, Gain: -0.5dBi, -0.2dBi, 1.8dBi, 1.9dBi, Termination: SMA Male, Ingress Protection: IP65, Number of Bands: 6, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 4.409" (112.00mm), Return Loss: -5.2dB, -5.8dB, -6dB, Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 700MHz, 800MHz, 900MHz, 1.8GHz, 2.1GHz, 2.6GHz, RF Family/Standard: 802.15.4, Cellular, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
tariffCode: 85177900
rohsCompliant: YES
Stehwellenverhältnis (VSWR): -
Antenne: Peitschenantenne
Verstärkung: 1.9dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: 5A991.g
Frequenz, min.: 1.71GHz
Antennenmontage: Magnetisch
euEccn: NLR
Produktpalette: -
Eingangsleistung: -
productTraceability: No
Antennenpolarisation: -
Frequenz, max.: 2.69GHz