XB1007-QT-0GPT M/A-COM Technology Solutions
Hersteller: M/A-COM Technology Solutions
RF Amp Single Buffer Amp 11GHz 4V 16-Pin QFN EP T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details XB1007-QT-0GPT M/A-COM Technology Solutions
Description: MMIC,PK,BUF,4-11GHZ,T&R,16L QFN(, Packaging: Bulk, Package / Case: 16-VFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 4GHz ~ 11GHz, RF Type: LMDS, VSAT, Gain: 23dB, Current - Supply: 100mA, Noise Figure: 4.5dB, P1dB: 19dBm, Test Frequency: 4GHz ~ 11GHz, Supplier Device Package: 16-PQFN (3x3).
Weitere Produktangebote XB1007-QT-0GPT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Package / Case: 16-VFQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4GHz ~ 11GHz
RF Type: LMDS, VSAT
Gain: 23dB
Current - Supply: 100mA
Noise Figure: 4.5dB
P1dB: 19dBm
Test Frequency: 4GHz ~ 11GHz