Produkte > RALTRON ELECTRONICS > XCO583IV11-74.250
XCO583IV11-74.250
XCO583IV11-74.250 Raltron Electronics
XCO583IV11-74.250.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC XO 74.250MHZ LVCMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 72mA
Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm)
Frequency: 74.25 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details XCO583IV11-74.250 Raltron Electronics
Description: XTAL OSC XO 74.250MHZ LVCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 72mA, Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm), Frequency: 74.25 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote XCO583IV11-74.250
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
XCO583IV11-74.250 XCO583IV11-74.250 Hersteller : Raltron Electronics XCO583IV11-74.250.pdf Description: XTAL OSC XO 74.250MHZ LVCMOS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 72mA
Frequency: 74.25 MHz