Produkte > POWERSTOR / EATON > XLM-62R1137-R
XLM-62R1137-R
XLM-62R1137-R PowerStor / Eaton
Eaton_XLM62_DSL-1160698.pdf
Hersteller: PowerStor / Eaton
Supercapacitors / Ultracapacitors 62.1V 137F XLM
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details XLM-62R1137-R PowerStor / Eaton
Description: CAP 130F 0%, +20% 62.1V CHAS MNT, Packaging: Bulk, Tolerance: 0%, +20%, Package / Case: Module, Size / Dimension: 24.996" L x 6.937" W (634.90mm x 176.20mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination: Screw Terminals, ESR (Equivalent Series Resistance): 6.7mOhm, Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 6.862" (174.30mm), Capacitance: 130 F, Voltage - Rated: 62.1 V.
Weitere Produktangebote XLM-62R1137-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
XLM-62R1137-R XLM-62R1137-R Hersteller : Eaton - Electronics Division XLM-62R1137-R_Rev_Oct_2015.pdf Description: CAP 130F 0%, +20% 62.1V CHAS MNT
Packaging: Bulk
Tolerance: 0%, +20%
Package / Case: Module
Size / Dimension: 24.996" L x 6.937" W (634.90mm x 176.20mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination: Screw Terminals
ESR (Equivalent Series Resistance): 6.7mOhm
Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 6.862" (174.30mm)
Capacitance: 130 F
Voltage - Rated: 62.1 V