Produkte > EATON / PARTNER STOCK > XLM-62R1137A-T
XLM-62R1137A-T EATON / PARTNER STOCK
4252486.pdf
Hersteller: EATON / PARTNER STOCK
Description: EATON / PARTNER STOCK - XLM-62R1137A-T - EDLC - ELECTRIC DOUBLE LAYER CAPACITORS
tariffCode: 85322900
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details XLM-62R1137A-T EATON / PARTNER STOCK
Description: CAP 130F 0%, +20% 62.1V CHAS MNT, Tolerance: 0%, +20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Size / Dimension: 24.996" L x 6.937" W (634.90mm x 176.20mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination: Screw Terminals, ESR (Equivalent Series Resistance): 6.7mOhm, Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 6.862" (174.30mm), Capacitance: 130 F, Voltage - Rated: 62.1 V.
Weitere Produktangebote XLM-62R1137A-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
XLM-62R1137A-T XLM-62R1137A-T Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-xlm-62-supercapacitor-module-data-sheet.pdf Description: CAP 130F 0%, +20% 62.1V CHAS MNT
Tolerance: 0%, +20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Size / Dimension: 24.996" L x 6.937" W (634.90mm x 176.20mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination: Screw Terminals
ESR (Equivalent Series Resistance): 6.7mOhm
Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 6.862" (174.30mm)
Capacitance: 130 F
Voltage - Rated: 62.1 V
Produkt ist nicht verfügbar
XLM-62R1137A-T XLM-62R1137A-T Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_xlm_62_supercapacitor_module_data_sheet-1608819.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors SC MODULE, 62.1V, 130F, PB, TEMP