XN0121500L
XN0121500L Panasonic Electronic Components
XN01215_Rev_Nov_2011.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: TRANS 2NPN PREBIAS 0.3W MINI5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: 2 NPN - Pre-Biased (Dual)
Power - Max: 300mW
Current - Collector (Ic) (Max): 100mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 250mV @ 300µA, 10mA
Current - Collector Cutoff (Max): 500nA
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 160 @ 5mA, 10V
Frequency - Transition: 150MHz
Resistor - Base (R1): 10kOhms
Supplier Device Package: Mini5-G1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details XN0121500L Panasonic Electronic Components
Description: TRANS 2NPN PREBIAS 0.3W MINI5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: 2 NPN - Pre-Biased (Dual), Power - Max: 300mW, Current - Collector (Ic) (Max): 100mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 50V, Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 250mV @ 300µA, 10mA, Current - Collector Cutoff (Max): 500nA, DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 160 @ 5mA, 10V, Frequency - Transition: 150MHz, Resistor - Base (R1): 10kOhms, Supplier Device Package: Mini5-G1.
Weitere Produktangebote XN0121500L
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
XN0121500L XN0121500L Hersteller : Panasonic Electronic Components XN01215_Rev_Nov_2011.pdf Description: TRANS 2NPN PREBIAS 0.3W MINI5
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 300mW
Frequency - Transition: 150MHz
Resistor - Base (R1): 10kOhms