Produkte > MAXLINEAR, INC. > XR21V1410IL16TR-F
XR21V1410IL16TR-F
XR21V1410IL16TR-F MaxLinear, Inc.
xr21v1410.pdf
Hersteller: MaxLinear, Inc.
Full Speed 1-Ch Full-Speed USB UART USB 2.0 3.3V T/R 16-Pin QFN EP
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details XR21V1410IL16TR-F MaxLinear, Inc.
Description: IC USB UART FIFO FULL SPD 16QFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-VFQFN Exposed Pad, Function: Bridge, USB to UART, Interface: UART, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 2.97V ~ 3.63V, Current - Supply: 16mA, Protocol: USB, Standards: USB 2.0, Supplier Device Package: 16-QFN (3x3), DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 926 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
XR21V1410IL16TR-F Hersteller : EXAR xr21v1410.pdf
auf Bestellung 4 Stücke:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-VFQFN Exposed Pad
Function: Bridge, USB to UART
Interface: UART
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 2.97V ~ 3.63V
Current - Supply: 16mA