Produkte > MAXLINEAR > XR21V1414IM48-F
XR21V1414IM48-F
XR21V1414IM48-F MaxLinear
xr21v1414_130_121013.pdf
Hersteller: MaxLinear
USB Interface IC 4-Ch 12Mbps 48MHz Internal clock; UART
auf Bestellung 1361 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details XR21V1414IM48-F MaxLinear
Description: IC UART FIFO USB QUAD 48TQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 48-TQFP, Function: Bridge, USB to UART, Interface: UART, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 2.97V ~ 3.63V, Current - Supply: 16mA, Protocol: USB, Standards: USB 2.0, Supplier Device Package: 48-TQFP (7x7), Part Status: Active, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tray
Package / Case: 48-TQFP
Function: Bridge, USB to UART
Interface: UART
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 2.97V ~ 3.63V
Current - Supply: 16mA