XRA10AA1SES
XRA10AA1SES TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited
XRA10AA1SES.pdf
Hersteller: TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited
Description: SMD ATTENUATOR 1DB 2010
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 10W
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Attenuation Value: 1dB
Impedance: 50 Ohms
Frequency Range: 0 Hz ~ 6 GHz
auf Bestellung 426 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details XRA10AA1SES TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited
Description: SMD ATTENUATOR 1DB 2010, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 10W, Package / Case: 2-SMD, No Lead, Attenuation Value: 1dB, Impedance: 50 Ohms, Frequency Range: 0 Hz ~ 6 GHz.
Weitere Produktangebote XRA10AA1SES
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 10W
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Attenuation Value: 1dB
Impedance: 50 Ohms
Frequency Range: 0 Hz ~ 6 GHz