XRA10AA3SES
XRA10AA3SES TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited
XRA10AA3SES.pdf
Hersteller: TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited
Description: SMD ATTENUATOR 3DB 2010
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 10W
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Attenuation Value: 3dB
Impedance: 50 Ohms
Frequency Range: 0 Hz ~ 6 GHz
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details XRA10AA3SES TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited
Description: SMD ATTENUATOR 3DB 2010, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 10W, Package / Case: 3-SMD, No Lead, Attenuation Value: 3dB, Impedance: 50 Ohms, Frequency Range: 0 Hz ~ 6 GHz.
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 10W
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Attenuation Value: 3dB
Impedance: 50 Ohms
Frequency Range: 0 Hz ~ 6 GHz