XRA30AA30SES
XRA30AA30SES TTM Technologies, Inc.
XRA30AA30SES.pdf
Hersteller: TTM Technologies, Inc.
Description: ATTENUATOR 30 WATTS, 30DB
Power (Watts): 30W
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Attenuation Value: 30dB
Impedance: 50 Ohms
Frequency Range: 0 Hz ~ 6 GHz
auf Bestellung 469 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details XRA30AA30SES TTM Technologies, Inc.
Description: ATTENUATOR 30 WATTS, 30DB, Power (Watts): 30W, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, No Lead, Attenuation Value: 30dB, Impedance: 50 Ohms, Frequency Range: 0 Hz ~ 6 GHz.
Weitere Produktangebote XRA30AA30SES
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Power (Watts): 30W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Attenuation Value: 30dB
Impedance: 50 Ohms
Frequency Range: 0 Hz ~ 6 GHz