XRA60CC30SES
XRA60CC30SES TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited
XRA60CC30SES.pdf
Hersteller: TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited
Description: SMD ATTEN 60W 50 OHM 6GHZ 2525
Power (Watts): 60W
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Attenuation Value: 30dB
Impedance: 50 Ohms
Frequency Range: 0 Hz ~ 6 GHz
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details XRA60CC30SES TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited
Description: SMD ATTEN 60W 50 OHM 6GHZ 2525, Power (Watts): 60W, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, No Lead, Attenuation Value: 30dB, Impedance: 50 Ohms, Frequency Range: 0 Hz ~ 6 GHz.
Weitere Produktangebote XRA60CC30SES
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
XRA60CC30SES Hersteller : TTM XRA60CC30SES.pdf SMD ATTEN 60W 50 OHM 6GHZ 2525 Група товару: Радіочастотні/НВЧ компоненти та вироби Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
XRA60CC30SES XRA60CC30SES Hersteller : TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited XRA60CC30SES.pdf Description: SMD ATTEN 60W 50 OHM 6GHZ 2525
Power (Watts): 60W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Attenuation Value: 30dB
Impedance: 50 Ohms
Frequency Range: 0 Hz ~ 6 GHz