Produkte > OMRON ELECTRONICS > XW4M-32D2-V1DA
XW4M-32D2-V1DA
XW4M-32D2-V1DA Omron Electronics
G148_E1-2997660.pdf
Hersteller: Omron Electronics
Pluggable Terminal Blocks Plug,Double-row,THR Straight,Gold
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details XW4M-32D2-V1DA Omron Electronics
Description: PLUG,DOUBLE-ROW,STRAIGHT,GOLD,TH, Features: Latches, Packaging: Tray, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 32, Pitch: 0.138" (3.50mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 8A, Number of Levels: 2, Positions Per Level: 16, Header Orientation: Vertical, Contact Mating Finish: Gold, Current - UL: 8 A, Voltage - IEC: 160 V, Voltage - UL: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: Latches
Packaging: Tray
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 32
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 8A
Number of Levels: 2
Positions Per Level: 16
Header Orientation: Vertical
Contact Mating Finish: Gold
Current - UL: 8 A
Voltage - IEC: 160 V
Voltage - UL: 300 V
auf Bestellung 66 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
XW4M-32D2-V1DA XW4M-32D2-V1DA Hersteller : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS G148-E1.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - XW4M-32D2-V1DA - TERMINAL BLOCK, HEADER, 32POS, TH
tariffCode: 85366930
Anzahl der Positionen: 32-polig
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 3.5mm
Ausführung: Header
Nennspannung: 160V
euEccn: NLR
hazardous: false
Blockausrichtung: Through Hole Vertical
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Nennstrom: 8A