Produkte > TE CONNECTIVITY LAIRD > YA9-11-RTNC-48
YA9-11-RTNC-48 TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 900MHZ YAGI CAB BRKT 48"
Packaging: Bulk
Features: Cable - 1.2m
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 860MHz ~ 960MHz
Applications: ISM
Gain: 11dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Yagi, 8-Element
Height (Max): 35.400" (899.16mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 900MHz
RF Family/Standard: General ISM
Part Status: Obsolete
Power - Max: 100 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details YA9-11-RTNC-48 TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 900MHZ YAGI CAB BRKT 48", Packaging: Bulk, Features: Cable - 1.2m, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 860MHz ~ 960MHz, Applications: ISM, Gain: 11dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Yagi, 8-Element, Height (Max): 35.400" (899.16mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 900MHz, RF Family/Standard: General ISM, Part Status: Obsolete, Power - Max: 100 W.