Produkte > NKK SWITCHES > YB02KW01-5D12-JD
YB02KW01-5D12-JD NKK Switches
YB_Indicators.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: INDICATOR PB RND AMB 12V ILLUM
Packaging: Box
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Lens Color: Amber
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm)
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: Amber
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 15.00mm Dia
auf Bestellung 40 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details YB02KW01-5D12-JD NKK Switches
Description: INDICATOR PB RND AMB 12V ILLUM, Packaging: Box, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Lens Color: Amber, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm), Lens Transparency: Clear, Lamp Color: Amber, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 15.00mm Dia.
Weitere Produktangebote YB02KW01-5D12-JD
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
YB02KW01-5D12-JD YB02KW01-5D12-JD Hersteller : NKK Switches ybindicators-1663445.pdf Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators RND BUSHNG MOUNT 12V AMBR LED CLR/AMB CAP