Produkte > NKK SWITCHES > YB03KW01-28-CB
YB03KW01-28-CB NKK Switches
YB_Indicators.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: INCAND PANEL INDICATOR RED 28V
Packaging: Bulk
Voltage: 28V
Type: Incandescent
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Lens Color: Red
Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 21.00mm x 15.00mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details YB03KW01-28-CB NKK Switches
Description: INCAND PANEL INDICATOR RED 28V, Packaging: Bulk, Voltage: 28V, Type: Incandescent, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Lens Color: Red, Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 21.00mm x 15.00mm.