Produkte > NKK SWITCHES > YB03KW01-2CF12-JB
YB03KW01-2CF12-JB NKK Switches
ybindicators.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: INDICATOR
Packaging: Bulk
Current: 15mA Green, 15mA Red
Voltage: 12V Green, 12V Red
Type: LED
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Lens Color: White
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm)
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: Green, Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 21.00mm x 15.00mm
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details YB03KW01-2CF12-JB NKK Switches
Description: INDICATOR, Packaging: Bulk, Current: 15mA Green, 15mA Red, Voltage: 12V Green, 12V Red, Type: LED, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Lens Color: White, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm), Lens Transparency: Clear, Lamp Color: Green, Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 21.00mm x 15.00mm.