Produkte > NKK SWITCHES > YB03KW01-5C24-JC
YB03KW01-5C24-JC NKK Switches
ybindicators.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: INDICATOR PB REC RED 24V ILLUM
Packaging: Box
Current: 10mA
Voltage: 24V
Type: LED
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Lens Color: Red
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm)
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 21.00mm x 15.00mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details YB03KW01-5C24-JC NKK Switches
Description: INDICATOR PB REC RED 24V ILLUM, Packaging: Box, Current: 10mA, Voltage: 24V, Type: LED, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Lens Color: Red, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm), Lens Transparency: Clear, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 21.00mm x 15.00mm.
Weitere Produktangebote YB03KW01-5C24-JC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
YB03KW01-5C24-JC YB03KW01-5C24-JC Hersteller : NKK Switches ybindicators-1663445.pdf Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators RECT BSHNG MOUNT 24V RED LED CLR/RED CAP