Produkte > NKK SWITCHES > YB03KW01-5D24-JB
YB03KW01-5D24-JB NKK Switches
ybindicators.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: LED PANEL INDICATOR AMB 24V
Packaging: Bulk
Current: 10mA
Voltage: 24V
Type: LED
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Lens Color: Amber
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Amber
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 21.00mm x 15.00mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details YB03KW01-5D24-JB NKK Switches
Description: LED PANEL INDICATOR AMB 24V, Packaging: Bulk, Current: 10mA, Voltage: 24V, Type: LED, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Lens Color: Amber, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Amber, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 21.00mm x 15.00mm.