Produkte > NKK SWITCHES > YB26SKW01-1C12-JC
YB26SKW01-1C12-JC NKK Switches
YB_Short_Body_Pushbutton.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V
Produktbewertung abgeben
Technische Details YB26SKW01-1C12-JC NKK Switches
Pushbutton Switches DPDT ON-ON SQUARE BUSHING MOUNT 3A @ 125V AC SOLDER LUG/QUICK CONNECT RED SPOT ILLUMINATED LED WITH BUILT-IN 12V RESISTOR CLEAR LENS RED INSERT.
Weitere Produktangebote YB26SKW01-1C12-JC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
YB26SKW01-1C12-JC Hersteller : NKK Switches ybilluminated-30318.pdf Pushbutton Switches DPDT ON-ON SQUARE BUSHING MOUNT 3A @ 125V AC SOLDER LUG/QUICK CONNECT RED SPOT ILLUMINATED LED WITH BUILT-IN 12V RESISTOR CLEAR LENS RED INSERT